Pamietaj Każdy Anioł jest inny. 

Z Aniołami tak jak z ludźmi.

Adnachiel spogląda na Strzelców życzliwie. To Anioł obdarzony niesamowitym temperamentem i wiarą. On wie,że najsilniejszą moc sprawczą ma wiara. Uwielbia muzykę. Dyryguje  chórami w niebie i sercami Strzelców. Pokazuje drogę w kierunku  szlachetnych idei, w które wierzą i które usiłują przekazać innym ludziom. Adnachiel uczy Strzelców planowania, stąpania krok po kroku i osiągania w ten sposób zamierzonych celów. 

Proś Adnachiela o wsparcie gdy go potrzebujesz. Najlepszym dniem na to jest czwartek. Czwartek to dzień, którym włada ten anioł. Tego dnia tygodnia znajdź czas, aby poprosić go o to, co jest potrzebne Tobie i Twoim bliskim. Powiedz: „Adnachielu, spraw, aby nigdy nie zabrakło mi okazji do radości, aby każdy dzień przynosił mi nowe inspiracje i uczył mnie, jak coraz lepiej radzić sobie z codziennymi kłopotami”.

 

Gdy usłyszysz niebiański dźwięk to bądź pewna ,że w pobliżu jest Twój Anioł. 

To skrzydła tego Anioła wydają ten cudowny dźwięk. Pląsa na harfie i na lutni. To Anioł niezwykle swietlisty, który wychwala boska chwałę. I dlatego został opiekunem Strzelców bo jest ogromnym optymistą i z entuzjazmem wspiera Ciebie.On wie,że w życiu masz mnóstwo trudnych chwil i dołów ale potrafisz się podnieść z radością.To właśnie dzięki Adnachielowi, który cały czas otacza Cię opieką,nie chowasz w sercu urazy i wiesz,że zawsze można zacząć od nowa.

Pomoże Ci odnaleźć cel, do którego warto dążyć. Gdy czujesz się wypalona, nie masz pomysłu ani natchnienia, proś Adnachiela o pomoc i z nadzieją w sercu czekaj na znaki, jakie Ci ześle. Nie marnuj energii na szczegółowe planowanie i daj się poprowadzić intuicji. 

Adnachiel zaopiekuje się Tobą i sprawi, że znajdziesz się w odpowiednim czasie na właściwym miejscu.

Ten Anioł kocha  wszystkie rośliny i kwiaty a najbardziej krokusy i dzwonki. Podaruj mu je za inspiracje i Twoja kreatywność.

Do namaszczania i oczyszczania  Twojej aury najlepszy orzeźwiający olejek z Trawy cytrynowej .

 

Przykładowa Realizacja

Adnachiel strzelec

Zamów teraz

ADd a callout header here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.